Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Devrim Muhafızları Komutanı: Saldırı için koordinat verildi

Devrim Muhafızları Komutanı: Saldırı için koordinat verildi

 

İran Devrim Muhafızları komutanı, Süleymani’nin öldürülmesine misilleme olarak ülkesinin erişebileceği her yerde Amerikalıları cezalandıracağını söyledi.
Güney Kerman eyaletindeki Muhafızların komutanı General Gholamali Abuhamzeh, yaptığı açıklamada Körfez’deki gemilere muhtemel saldırılar olasılığını dile getirdi.

General yaptığı açıklamada ayrıca, “Hürmüz Boğazı, Batı için hayati bir nokta ve çok sayıda Amerikan muhrip ve savaş gemileri oradan geçiyor… Bölgedeki önemli Amerikan hedefleri uzun zamandan beri İran tarafından tespit edildi… 35 ABD hedefi ve ayrıca Tel Aviv de ulaşabileceğimiz menzilde” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yunanistan, Türkiye düşmanı hainlerin yuvası oldu!

Yunan "Ta Nea" gazetesi, 2017'den itibaren Yunanistan'a yasa dışı yollarla giriş yapan ve çoğu FETÖ'cü olan Türk vatandaşlarının sayısını 19 bin 653 olarak verdi. Bu kişilerden 9 bininin Yunan makamlarına siyasi sığınma başvurusu yaptığı belirtilen haberde, 2 bin FETÖ üyesinin sığınma talebinin kabul edildiği öne sürüldü. Haberde, sığınma başvurusu kabul edilen FETÖ üyelerinin büyük bölümünün başkent Atina'da [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.