Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP’den ilham alan Fenerbahçe, Anayasa Mahkemesi’ne gidiyor!

CHP’den ilham alan Fenerbahçe, Anayasa Mahkemesi’ne gidiyor!

Fenerbahçe yönetiminin, limit sorununu çözmek için önce Tahkim’e ardından da Anayasa Mahkemesi’ne başvuracağı öğrenildi. Eğer oradan da sonuç çıkmazsa konu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne taşınacak.
Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) açıkladığı harcama limitini aşmasına rağmen dün Novak, Mert Hakan, Gökhan Gönül ve Caner Erkin gibi isimleri kadrosuna katmıştı.
TAHKİM’E GİDİLECEK
Federasyonun sarı-lacivertli kulübe cephe aldığını düşünen yönetimin, limitlerin tekrar düzenlenmesi için Tahkim Kurulu’na başvuracağı öğrenildi.
SONUÇ ÇIKMAZSA ANAYASA MAHKEMESİ’NE BAŞVURULACAK
Başkan Ali Koç ve yönetimin, Tahkim’den bir sonuç çıkmaması durumunda Anayasa Mahkemesi’ne gideceği belirtildi.
SON ÇARE AİHM
İdareciler, buradan da istediği cevabı alamazsa konuyu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne taşıyacak.
Fenerbahçe Kulübü’nü önümüzdeki süreçte hareketli günler bekliyor.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türkiye, 5,5 tonluk yeni silahı ile bir üst lige çıkıyor!

Hava bombardımanı icra edebilecek insansız silahlı hava aracı Akıncı TİHA'da geri sayım başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ilk teslimatlar bu yıl içerisinde yapılacak. Dünyada sadece 4 ülkenin üretebildiği özelliklere sahip 5,5 tonluk dev insansız hava aracı 40 bin feet yüksekliğe çıkıp 24 saat havada kalabiliyor. F-16 mühimmatlarının yanı sıra milli olarak geliştirilen SOM-J gibi yerli füzelerin [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.