Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP’de üst düzey kriz bitmek bilmiyor!

CHP’de üst düzey kriz bitmek bilmiyor!

Tecavüz taciz skandallarıyla hareketli günler geçiren Cumhuriyet Halk Partisi’nde üst düzey bir kriz yaşandı. CHP Kadın Kolları’nın halef-selef başkanları Fatma Köse ile Aylin Nazlıaka Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun önünde tartıştı.

Krizlerin ve skandalların partisi CHP’de gün geçmiyor ki yeni bir skandal yaşanmasın. Partideki skandallara bugün bir yenisi daha eklendi.

KILIÇDAROĞLU, AYLİN NAZLIAKA’NIN DA HAZIR BULUNMASINI İSTEDİ

Bu sabah kadınlarla ilgili toplantı için kameraların karşısına çıkmaya hazırlanan Kılıçdaroğlu, toplantıda CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın da hazır bulunmasını istedi.

ESKİ KADIN KOLLARI BAŞKANI “BEN DE KATILACAĞIM” DEDİ

Genel merkezde bulunan CHP Kadın Kolları eski Genel Başkanı ve Başdanışman Fatma Köse de toplantıya katılmak istediğini söyledi.

“ZATEN SİZ BAŞARILI OLSAYDINIZ BAŞKANDINIZ”

Kılıçdaroğlu’nun odasında bulunan Nazlıaka, Fatma Köse’ye “Sizin katılmanıza gerek yok. Zaten başarılı olsaydınız şimdi siz başkandınız” dedi. Tartışma uzayınca Kılıçdaroğlu “Toplantıya Aylin Hanım katılsın” dedi.

“ÜZÜLEREK İZLİYORUM”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taciz vakalarının ortaya çıkması sonrası, “Üzülerek izliyorum. Bunlar nasıl bu hale gelmiş?” dediği öğrenildi.

VAKALARIN ÜSTÜNÜ ÖRTENLERE HERHANGİ BİR İŞLEM YOK

Kılıçdaroğlu’nun vakaların üstünü örten parti yöneticilerine herhangi bir işlemde bulunmayacağı belirtildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

81 vilayete yatırım, üretim ve istihdam ofisi kurulacak!

Son dakika haberi! Hazırlıkları devam eden ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı ekonomi ve hukuk reform paketlerinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Paket hukuksal bazı sıkıntıların giderilmesinin yanı sıra "yatırım, üretim ve istihdam" odaklı olacak. Yatırım ofisleri kurulurken, odak sektörlere büyük teşvikler verilerek hem cari açığın kapatılması hem de istihdamın artırılması sağlanacak. Önümüzdeki ay detayları duyurulacak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.