Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Beyceli Mahallesi, “Beyceli yuvamız, Durmuş Ali Muhtarımız” sloganları ile inliyor

Beyceli Mahallesi, “Beyceli yuvamız, Durmuş Ali Muhtarımız” sloganları ile inliyor

Adana’nın Sarıçam ilçesine bağlı ve ilçenin gelişime açık en gözde mahallelerinden olan Beyceli Mahallesi’ndeki muhtarlık heyecanı belediye başkanlığı seçimini gölgesinde bıraktırıyor. Başarılı Muhtar Durmuş Ali Şimşek için Mahalle,” Beyceli yuvamız Durmuş Ali Şimşek muhtarımız” sloganları ile inliyor.

2014 yılında göreve geldiğinde mahallesinin sorunlar yumağı haline geldiğini, kısa sürede başarılı bir çalışma düzeni sağlayarak mahallenin birçok problemini çözdüğünü dile getiren Beyceli Muhtarı ve muhtar adayı Durmuş Ali Şimşek, yarım kalmış projeleri olduğunu bu projeleri tamamlayabilmesi için yeniden göreve talip olduğunu dile getirdi.

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Beyceli Mahallesi Muhtarı ve muhtar adayı Durmuş Ali Şimşek, “2014 yılında göreve geldiğimde mahallemizi Sağlık Ocağına, Pazar yerine, muhtarlık binasına, anaokuluna, elektrik hatlarının yer altına alınmasına, sokaklarımızın asfaltlanmasına öncülük ettik. Yine göreve geldiğimiz günlerde mahallemizin birçok sokağında aydınlatma lambaları dahi yanmıyordu. Sokaklarımız çamurdan geçilmiyordu. Her haliyle köy görünümünde olan mahallemizi gelişmiş ve gelişmeye yüz tutmuş bir şehir görünümüne kavuşturduk.” Dedi.

Daha yapacakları birçok işleri olduğunu dile getiren Beyceli mahallesi Muhtarı ve muhtar adayı Durmuş Ali Şimşek,” Durmak yok daha da gelişmiş bir Beyceli için yola devam. 5 yılda yaptıklarımızla yetinmeyip, mahallemize kaliteli ve kalıcı hizmetlerin gelmesini sağlamak adına tekrardan adayım. Kesintisiz hizmet için destek sizden, takdir Allah’tan diye konuştu.

About admin

Göz Atmak İstermisin

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu açıklaması: Burada bir gaz sıkışması var

Başkan Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyla ilgili soruları yanıtladı. Erdoğan, “Burada bir şehit var ve …

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Ali Rahmet Bey’e ihtiyaç var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun asker cenazesinde saldırıya uğramasına ilişkin MHP lideri Devlet Bahçeli de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir