Ana Sayfa / Genel / Adem Baskın, “Vaatler için değil, hizmet için varız”

Adem Baskın, “Vaatler için değil, hizmet için varız”

Adana’nın Yüreğir İlçesine bağlı PTT Evleri Mahallesi muhtar adayı Adem Baskın’a sevgi ve ilgi çığ gibi büyüyor. Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren PTT Evleri Mahallesi Muhtar adayı Adem Baskın, “Vaatler için değil, taleplerinizi yerine getirebilmek adına daha yaşanabilir bir PTT Evleri mahallesi için varız.” dedi.

Muhtarlık işinin bir gönül ve hizmet işi olduğunu, gençliğinden beri PTT Evleri Mahallesi’nin sorunlarını çok iyi bildiğini, sorunların çözümü konusunda da projelerinin olduğunu dile getiren PTT Evleri Mahallesi Muhtar adayı Adem Baskın, göreve geldiklerinde mahallerinin modern ve belediye hizmetlerinden fazlasıyla istifade edebilecek bir mahalle haline getireceklerini söyledi.

“Biz gelmedik ne mevki ne de makam için biz geliyoruz PTT Evlerine hizmet için” sloganıyla projelerini açıklayan muhtar adayı Adem Baskın özetle şunları söyledi:

“Muhtarlar, yerel yönetim birimlerinde mahallelerden sorumlu kişilerdir. Bildiğiniz gibi ikamet, nüfus, vergi ilanı, seçim düzenlemeleri, sosyal etkinlik, sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri, güvenlik hizmetleri muhtarlar öncülüğünde gerçekleştirilir.  Bu nedenlerle muhtarlık önemli bir meslektir. İnsanların sorunlarıyla ve insani değerlerle yakından ilgilenmek ve bütün vaktini bu iş için harcamak büyük fedakarlıktır. Bu fedakarlıkları da yerine getirecek genç dinamik kadrolara ihtiyaç vardır. 

Biz genç ve dinamik bir adayınız olarak, PTT Evleri Mahallesine, yüzme havuzları, sağlık komplekslerini, çocuk oyun alanlarını, kapalı semt pazarını inşa edilmesine öncülük edeceğimiz gibi asfaltsız sokak bırakmayacağımızı, mahallenin tamamına eşit hizmet götüreceğimizi vaat ediyoruz. Özet olarak mahallemizin sakinlerine şöyle sesleniyoruz.

Özgür bir mahalle için seçimini Adem Baskın’dan yana yap! Temiz bir çevre için seçimini Adem Baskın için yap! Mahallenin muhtarı, fedakarlıktır her anı! Mahallemiz için el ele verme vakti! Mahallemiz için gönüllerimizi birleştirelim! Daha da gelişmiş bir mahalle için oyunu Adem Baskın’a ver! Mahallemiz yuvamızdır, Adem Baskın adayınızdır! Doğruluk ve dürüstlük servetimiz olsun, adayımız Adem Baskın muhtar olsun!”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Erdoğan ve Aliyev’den tarihi imza ve açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, iki ülke arasında "Şuşa Beyannamesi"ni imzaladı. Başkan Erdoğan, tarihi Nato zirvesi sonrası İlham Aliyev ile bir araya geldi Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 yıl sonra Ermenistan işgalinden kurtarılan Dağlık Karabağ'ın sembol şehri Şuşa'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından resmî törenle karşılandı. Başkan Erdoğan için Şuşa Valiliği'nde karşılama töreni [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.