Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” dedi.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün önemli bir isminin yakalandığını açıkladı. Terör örgütü PKK’ya yapılan operasyonların sürdüğünü hatırlatan Erdoğan, “Sofi Nurettin’i bitirdik. Kandil’i de çökertmemiz lazım” dedi.
Erdoğan, FETÖ terör örgütüne dair yaşanan yeni gelişmeyi de, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” sözleriyle açıkladı.
KAYNAK: HABER7

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk ekip tam paketleyecek iken CIA, MOSSAD ve Dahlan devreye girdi

Dubai'de gizlenen suç örgütü lideri Sedat Peker'in geçtiğimiz günlerde ortalıktan aniden kaybolmasının sebebi belli oldu. Gündeme düşen son dakika iddiasına göre, Türk ekibi Peker izni tespit etti. Peker'in yakalanıp yurda getirilmesi için düğmeye basılacakken CIA, MOSSAD ve Dahlan tarafından daha güvenli bir yere götürüldü. SON DAKİKA HABERİ: 2 gündür kendisinden haber alınmayan suç örgütü lideri Sedat [...]