Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan darbe imalı bildiriye pes dedirten açıklama!

CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan darbe imalı bildiriye pes dedirten açıklama!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bazı emekli amirallerin yayımladığı ‘darbe çağrışımlı bildiriyi’ kınamak yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçladı.

Darbe imalı bildiriye imza atan bazı emekli generallere tepki yağarken ana muhalefet lideri 15 Temmuz’da olduğu gibi demokrasiyi savunmak yerine halkın seçimle yönetime getirdiği iktidarı suçladı.

BİLDİRİ KARŞITI TEK KELİME ETMEDİ

Bildiriye ‘sahte gündem’ diyen CHP Lideri, CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın skandal paylaşımını alıntılayıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçlayarak “Bu sahte gündemler tutmaz. Halkımızın tek gerçek gündemi sofrasıdır. Büyük ve ünlü Ekonomist @RTErdogan yarattığın ekonomik yıkım ile seni yüzleştireceğim. Geleceğini kararttığın gençlerimizin hikayelerini buradan paylaşacağım.” dedi.

BÜLENT TURAN: ASLA LİDER OLMADIN, OLAMAYACAKSIN KK

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Kılıçdaroğlu’na sert tepki göstererek şu ifadeleri kullandı; Kahve faslı bitmiş, değerlendirmeye geçmiş! Lider olsa, “darbeye karşıyız” der. Olmadı, “darbeye tarafım” der. O da olmadı, “Lozan, Montrö tartışılamaz” der. O da olmadı, ağzını açmaya utanır, susar! Ama ne dedi şimdi?! Sıfır/etkisiz eleman! Asla lider olmadın, olamayacaksın KK

AK PARTİ’Lİ ÖZALAN: İŞ BİRLİKÇİLİK BUNU GEREKTİRİYOR

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 15 Temmuz’daki duruşunu hatırlatarak “Darbe girişimi olursa tankın karşısına ilk ben çıkarım” diyen Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz’da kahvesini yudumlayarak darbe girişimini izlemişti. Şimdi de 104 emekli amiralin hadsiz bildirisine tepki göstermeyerek sıvıştı. İş birlikçilik bunu gerektiriyor.” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Rusların ‘”Türkiye” isyanı!

Türkiye uçuşlarına sınır getirilmesi Rusya’yı karıştırdı. Ruslar karara karşı tepki gösterdi. Turizmciler, Rusların en çok tatil için tercih ettiği ülkelerden Türkiye'ye yönelik uçuşların kısıtlanmasının biran önce kaldırılmasını bekliyor. Özellikle Ruslar için vazgeçilmez tatil merkezi olan Antalya, geçen yıl Güvenli Turizm Sertifika Programı ile yaklaşık 1,5 milyonu Rus olmak üzere 3,5 milyon turiste, "sağlıklı ve güvenli" [...]