Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Başkan Erdoğan’dan MHP Lideri Bahçeli’ye sürpriz ziyaret!

Başkan Erdoğan’dan MHP Lideri Bahçeli’ye sürpriz ziyaret!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. MHP Genel Başkanı Bahçeli, Çayyolu’ndaki evinin önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşıladı. Basına kapalı gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürerken, MHP lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a görüşmenin ardından makam aracına kadar eşlik etti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

TÜED Yüreğir seçimlerine gölge düştü! Mevcut başkana yargı yolu açıldı!

Türkiye Emekliler Derneği Yüreğir Şubesi’nin genel kurulu 17 Temmuz Cumartesi günü gergin bir ortam yapıldı. Ancak Türkiye’de bir ilkin yaşandığı genel kurulda faaliyet ve denetim kurulu raporları ibra edilmeyince mevcut yönetim hakkında yargı yolu açıldı. Alınan bilgilere göre 17 Temmuz Cumartesi günü Yüreğir Kültür merkezinde yapılan genel kurulda emekliye yakışmayacak çok çirkin anlar yaşandı. Emeklinin [...]