Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Huawei, HarmonyOS 3.0’ı 24 Ekim’de tanıtacak

Huawei, HarmonyOS 3.0’ı 24 Ekim’de tanıtacak

Huawei, 24 Ekim’de düzenleyeceği geliştirici konferansında kendi işletim sisteminin yeni versiyonu HarmonyOS 3.0’ı görücüye çıkaracak.
ABD’nin yaptırımları nedeniyle Android lisansını kaybeden Huawei, geliştirdiği HarmonyOS isimli işletim sisteminin “2.0” sürümünü 2 Haziran’da tanıtmıştı.  HarmonyOS; yalnızca akıllı telefonlara değil, aynı zamanda akıllı saatlere, akıllı ev aletlerine, araç sistemlerine ve televizyonlara da güç verecek.  29 Temmuz’da 40 milyon civarı kullanıcıya sahip olan  HarmonyOS, şu an itibarıyla 120 milyon kullanıcıyı aşmış durumda.
YENİ SÜRÜM GELİYOR
Huawei, 24 Ekim’de düzenleyeceği geliştirici konferansında kendi işletim sisteminin yeni versiyonu HarmonyOS 3.0’ı tanıtacak.  Ancak şu anda HarmonyOS 3.0’ın beraberinde hangi özellikler ile geleceği gizli tutuluyor.
HUAWEI’NİN YIL SONU HEDEFİ 360 MİLYON
Huawei, yıl sonuna kadar 360 milyon cihaza HarmonyOS yüklenmesini bekliyor. Gelecek yıl ise bu cihazların sayısı 12,3 milyara kadar çıkacak.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın