Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP’li vekilden pes dedirten SMS’li provokasyon!

CHP’li vekilden pes dedirten SMS’li provokasyon!

Türkiye birlik olup orman yangınlarıyla mücadele ederken, bölgede bulunan CHP’li isimlerin yalan ve provokasyonları sürmeye devam ediyor. Bölgeye müdahale edilmiyor yalanını sürdürmeye çalışan CHP’li Alban vatandaşlara siyasi içerikli SMS’ler attığı ortaya çıktı.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde başlayan sonrasında Bodrum ve Köyceğiz gibi önemli turizm noktalarına sıçrayan orman yangınlarıyla mücadele canla başla sürüyor.

Bugün sabah saatlerinde Marmaris’te çıkan yangın 10 günün ardından kontrol altına alınabildi.

Büyük tahribatın yaşandığı ilçede soğutma çalışmalarına devam edilirken, sosyal medyada yayılan bir görüntü tepki çekti.

“HÜKÜMETTEN BİZE BİR FAYDA YOK”

Muğla’nın CHP’li milletvekili Mürsel Alban geldiği belirtilen toplu mesajda, “Çok değerli Muğlalılar, şu anda Muğla olarak büyük bir yangın felaketi yaşıyoruz. Bir haftadır görüyoruz ki; AK Parti iktidarından hükümetten bize bir fayda yok. Bu yangını Muğlalılar olarak biz söndüreceğiz. Bu kötü günleri hep birlikte, dayanışma ve birlik içerisinde atlatacağız.” ifadelerini kullanıldı.

Konuyla ilgili milletvekili Alban’dan henüz bir açıklama gelmedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs ile ilgili korkunç senaryo!

İngiltere'de bilim insanları tüm dünyada yaklaşık beş milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs pandemisine ilişkin endişe veren bir uyarı yaptı. Uzmanlar, koronavirüsün havada daha iyi yayılmak için mutasyona uğradığını söyledi. Dünyanın ilk olarak 2019'un son günlerinde Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile mücadelesine son sürat devam ediyor. 225 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs [...]

Bir cevap yazın