Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Taşeron terör örgütü PKK, Türkiye’yi Kaz Dağları ile tehdit etti

Taşeron terör örgütü PKK, Türkiye’yi Kaz Dağları ile tehdit etti

Terör örgütü PKK’nın paçavrası Yeni Özgür Politika, Türkiye’yi Kaz Dağlarını yakmakla tehdit etti. Haberi ”Kürt’le barışmayan Kaz Dağları’nı kaybeder” başlığıyla veren Yeni Özgür Politika, skandal ifadeler kullandı.

Terör örgütü PKK’nın borazanı olan Yeni Özgür Politika isimli gazete, bugünkü sayısında Türkiye’yi manşetten verdiği haberle aşağılık bir şekilde tehdit etti.

”Kürt’le barışmayan Kaz Dağları’nı kaybeder” başlıklı haberde, terör örgütünün paçavrası aleni bir şekilde Kaz Dağları’nı yakacaklarını ilan etti. Aynı satırlarda ‘İkizdere’yi durdurmak ve Konya’daki kuraklığı bitirmek çok zor’ ifadelerine de yer verildi.

”BODRUM CİZRE’YE UZAK DEĞİL”

HDP’nin İdil’deki grup toplantısında 2015 yılında konuşan Selahattin Demirtaş, Cizre’deki olaylarla ilgili kullandığı ifadelerle yangınları işaret etmişti. Hem vatandaşları hem de devleti aşağılık bir şekilde tehdit ettiği konuşmasında ”Bodrum Cizre’ye uzak değil” demişti.

CHP’Lİ MİLAS BELEDİYESİ DÜN HDP’LİLERİ AĞIRLAYIP DAYANIŞMA POZU VERMİŞLERDİ

Muğla’da orman yangınları devam ederken, dün CHP’li Milas Belediyesi’ni HDP’li heyet ziyaret etti. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin Eş Genel Başkanı Mithat Sancar’a teşekkür etti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs ile ilgili korkunç senaryo!

İngiltere'de bilim insanları tüm dünyada yaklaşık beş milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs pandemisine ilişkin endişe veren bir uyarı yaptı. Uzmanlar, koronavirüsün havada daha iyi yayılmak için mutasyona uğradığını söyledi. Dünyanın ilk olarak 2019'un son günlerinde Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile mücadelesine son sürat devam ediyor. 225 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs [...]

Bir cevap yazın