Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Adana Organize Sanayi Bölgesinde 805 işsize iş imkanı! İşte detaylar..

Adana Organize Sanayi Bölgesinde 805 işsize iş imkanı! İşte detaylar..

Adana Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren 13 kurumsal firma toplam 805 işçi alımı yapılacağı bildirildi.
Alınan bilgilere göre. Adana organize sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren konusunda uzman olan ve alım yapacak olan kurumsal firmalar Şunlar:
Atlas Denim 250, Bossa AŞ 30, Omta Yalıtım 15, Apex Tekstil 10, Pidok Plastik 50, Zahit Alüminyum 50, Ortadoğu Alüminyum 25, Demirağlar Orman ürünleri 25, Abdioğulları 100, Ur-Sa plastik65, Arpo Alüminyum 110, Teknik Bağlantı 50, Serpaş Plastik 25 olmak üzere toplamda 805 toplu işçi alımları yapılacaktır.
Öte yanda tıplu alım yapacak olan firmaların görüşme yapacakları saatler ve işçi sayıları ile aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

Content retrieved from: https://netinternethaber.com/.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs ile ilgili korkunç senaryo!

İngiltere'de bilim insanları tüm dünyada yaklaşık beş milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs pandemisine ilişkin endişe veren bir uyarı yaptı. Uzmanlar, koronavirüsün havada daha iyi yayılmak için mutasyona uğradığını söyledi. Dünyanın ilk olarak 2019'un son günlerinde Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile mücadelesine son sürat devam ediyor. 225 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs [...]