Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Beşiktaş, Diego Costa ve De Jong’un peşinde!

Beşiktaş, Diego Costa ve De Jong’un peşinde!

Golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Diego Costa ve Luuk de Jong isimleri üzerinde yoğunlaştı.

Beşiktaş Yönetimi, uzun bir süredir tecrübeli bir forveti kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürüyor. Aradan geçen süre içerisinde pek çok isimle temasa geçildi ancak anlaşma sağlanamadı.

Şu anda ise 2 golcü için yoğun bir çaba sarf ediliyor. Kara Kartal’ın hocası Sergen Yalçın, yönetim ile yapmış olduğu toplantıda Kenan Karaman’ın yanına bir golcü istediğini belirtti. İlk etapta Diego Costa ile yeniden temaslar hızlanacak. Yarım sezondur boşta olan, son olarak Atletico Madrid’in formasını giyen İspanyol santrfor, Avrupa ve Kolombiya’da yaptığı görüşmelerden istediği sonucu alamadı. Yaşanan bu gelişmeler doğrultusunda da ibre yeniden Beşiktaş’a döndü. 32 yaşındaki futbolcu, Siyah-Beyazlı ekip ile yeniden bir görüşme yapmak istiyor.

Costa olmazsa

Bu arada listedeki bir diğer isim de Luuk de Jong. İspanyol ekibi Sevilla’nın formasını giyen 30 yaşındaki forvet ile yeniden temaslar başladı. 2 yıllık sözleşmesi kalan Hollandalı forvet, Kara Kartal’a gelmeye sıcak bakıyor. Eğer Costa ile sözleşme imzalanamazsa rota Luuk de Jong olacak. Kaynak: Haber7

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Manisa’da Devlet Bahçeli Kavşağı, dikey bahçe ile yeşilleniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nda dikey bahçe çalışması başlattı. Manisa'da il genelinde yeşil alanların arttırılması noktasında çalışmalarını kararlılıkla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde bulunan Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı’nda dikey bahçe çalışması başlattı. Farklı bitki çeşitlerinin kullanıldığı ve motifler uygulanarak, yeşil ile estetiğin adeta dans ettiği dikey bahçe çalışmalarında [...]