Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” dedi.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün önemli bir isminin yakalandığını açıkladı. Terör örgütü PKK’ya yapılan operasyonların sürdüğünü hatırlatan Erdoğan, “Sofi Nurettin’i bitirdik. Kandil’i de çökertmemiz lazım” dedi.
Erdoğan, FETÖ terör örgütüne dair yaşanan yeni gelişmeyi de, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” sözleriyle açıkladı.
KAYNAK: HABER7

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs ile ilgili korkunç senaryo!

İngiltere'de bilim insanları tüm dünyada yaklaşık beş milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs pandemisine ilişkin endişe veren bir uyarı yaptı. Uzmanlar, koronavirüsün havada daha iyi yayılmak için mutasyona uğradığını söyledi. Dünyanın ilk olarak 2019'un son günlerinde Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile mücadelesine son sürat devam ediyor. 225 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs [...]