Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kılıçdaroğlu’na “CHP, sağ eksene mi kayıyor?” sorusu!

Kılıçdaroğlu’na “CHP, sağ eksene mi kayıyor?” sorusu!

CHP’nin sağ eksene kaydığı yönündeki eleştirileri değerlendiren Kemal Kılıçdaroğlu, herkesle diyalog kurmaya devam edeceklerini söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunumuyla ekrana gelen Çalar Saat programına konuk oldu.
Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Lideri, muhtarlara yardımcı vereceği söylemini yineledi.
Kılıçdaroğlu, muhtarlara ek bütçe vereceğini de söyledi. Gazeteci İsmail Küçükkaya, ardından Ensonhaber’in manşetini Kemal Kılıçdaroğlu’na sordu.
“CHP BENİM PARTİM DEĞİL, HALKIN PARTİSİ”
İsmail Küçükkaya’nın “Ensonhaber’de gördüm.. Partiyi siz merkeze mi çekiyorsunuz, sağa mı çekiyorsunuz, sol değerler vs.. Bunu nasıl özetlersiniz?” şeklindeki sorusu üzerine Kemal Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:
“Parti adı üzerinde Cumhuriyet Halk Partisi. Parti halkın partisi. Benim partim değil. Halkın partisi ne demektir? Halkın her kesimiyle diyalog kuran parti demektir. Herkesin sorunuyla ilgileniyoruz. Efendim yok sağa kaydı, yok sola kaydı, yok ortaya kaydı… CHP geniş kitlelere açılıp, bütün sosyal kimliklerle ilişki kurduğu andan itibaren rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. “

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

George Bush’a eski ABD askerinden Irak tepkisi: Bize yalan söyledin, özür dile!

Eski ABD Başkanı George W. Bush, bir etkinlikte konuştuğu sırada arkadaşlarını Irak'ta kaybeden eski ABD askerinin sert protestosuyla karşılaştı. Irak savaşını başlatan eski ABD Başkanı George W. Bush, ABD'de bir etkinliğe katıldı. Bush, burada beklemediği bir tepki ile karşılaştı. ESKİ ASKER SALONA GİRDİ: "BİZE YALAN SÖYLEDİN" Irak'ta onbaşı olarak görev yapan ve orada yaşadıklarından sonra [...]