Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Uçağa binerken üst üste 3 kez yere çakılan Biden rüzgarlı havanın azizliğine uğramış

Uçağa binerken üst üste 3 kez yere çakılan Biden rüzgarlı havanın azizliğine uğramış

ABD Başkanı Joe Biden’ın dün uçağa binerken üst üste 3 kez merdivenlerde düşmesi gündeme bomba gibi düştü. Beyaz Saray Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre, Başkan Biden’ın düşmesini hava durumuna bağladı. Biden’ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Jean-Pierre, “Dışarısı çok rüzgarlıydı, rüzgarlı havanın azizliğine uğradı” ifadelerini kullandı.

ABD’nin Georgia eyaletine bağlı Atlanta kendine yapacağı ziyaret öncesi Andrews Askeri Hava Üssü’ne gitmek için uçağa binen Biden, merdivenleri çıktığı sırada art arda 3 kez düştü. Biden’ın düşüşü sosyal medya oldukça konuşuldu.

Joe Biden’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama Beyaz Saray Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre’den geldi.

“BEN BİLE NEREDEYSE DÜŞÜYORDUM”

Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre, “Başkan Biden’ın sağlık durumu oldukça iyi. Dışarısı çok rüzgarlıydı, rüzgarlı havanın azizliğine uğradı. Ben bile neredeyse rüzgar nedeniyle merdivenlerde düşüyordum” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs ile ilgili korkunç senaryo!

İngiltere'de bilim insanları tüm dünyada yaklaşık beş milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs pandemisine ilişkin endişe veren bir uyarı yaptı. Uzmanlar, koronavirüsün havada daha iyi yayılmak için mutasyona uğradığını söyledi. Dünyanın ilk olarak 2019'un son günlerinde Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile mücadelesine son sürat devam ediyor. 225 milyondan fazla kişiye bulaşan virüs [...]