Ana Sayfa / Sağlık / Küçük Songül’ün üzerine sıcak su kazanı devrildi

Küçük Songül’ün üzerine sıcak su kazanı devrildi

Aksaray’da 6 yaşındaki Songül Yaşar, bahçede oynadığı sırada üzerine içinde su ısıtılan kazan devrildi. Sıcak suyun üzerine dökülmesi nedeniyle vücudunun büyük bir bölümünde yanıklar oluşan minik Songül, hastaneye kaldırıldı.

Olay, dün Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde meydana geldi. Songül Yaşar, evlerinin bahçesinde oynadığı sırada, annesinin su ısıttığı kazanın yanına geldi. Minik Songül, kazana dokunmak isterken, kazan devrildi. Kazanın içindeki sıcak suyun üzerine dökülmesi sonucu vücudunun büyük bir bölümünde yanıklar oluşan Songül, komşuları tarafından otomobille Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk tedavisinin ardından Çocuk Hastanesi’ne kaldırılan Songül Yaşar’ın, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: sabah.com

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Varis kanaması nedir? Varis kanamasında ne yapmalıyız?

Varislerin yol açtığı yakınmaların arasında belki de en korkulanı varis kanamasıdır. Varis kanaması genellikle yüksek basınçlı ve fışkırır tarzda bir kanama olduğu için durdurulması zordur. Hasta ve yakınlarını haklı olarak oldukça endişelendiren bu kanama bir tıbbi acil durumdur. Varis kanaması durumunda hemen en yakın hastanenin acil servisi ya da varislerinizle ilgilenen doktorunuza başvurmalısınız. Bu yazıda [...]

Bir cevap yazın