Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / MHP’nin Sarıçam’da halk ile bütünleşme hareketine yoğun ilgi!

MHP’nin Sarıçam’da halk ile bütünleşme hareketine yoğun ilgi!

MHP’nin sevilen üç yüzü Sarıçam İlçesinde, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Birbirini tamamlayan İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, İlçe Sekreteri İlhan Ödeş ile Başkan Yardımcısı Şamil Şahin’in halk ile bütünleşmesi takdir ile karşılanıyor.
Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde vatandaşların parti gözetmeksizin sorunlarını yerinde dinleyen ve çözüm yolları arayan MHP Adana Sarıçam ilçe başkanı Mustafa Kızılelma ve ekibi yaptıkları açıklamada “Bizler halkın içinden geldik. Halk ile bütünleşmek zorundayız. Bu sebeple pandemi sürecinde olmamıza rağmen ilçe halkımızın parti ayırımı yapmaksızın sorunlarını dinleyip çözüm yolları arıyoruz. Masa başında sadece oturarak dert dinlenmez.“ dediler.
Adana’nın parlayan yıldızı olarak görülen Sarıçam İlçesinde gezmedik mahalle, sokak ve köy, selamlaşmadık yüz bırakmayana dek sosyal mesafeye uyarak ziyaretlerini sürdüreceklerini belirten ilçenin sevilen yüzleri Başkan Mustafa Kızılelma, İlçe Sekreteri İlhan Ödeş ile Başkan Yardımcısı Şamil Şahin, halkın kendilerine gösterdikleri ilgiden, kendilerinin de ilçe halkının sorunlarını yerinde dinleyip çözüm yolları aramalarında mutlu olduklarını ifade ettiler.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İşte iPhone 13 modellerinin batarya kapasiteleri!

Apple'ın geçtiğimiz gün tanıttığı iPhone 13 serisinin batarya kapasiteleri ortaya çıktı. Yeni iPhone'lar, bir önceki nesle göre daha büyük bataryalarla geliyor. ABD'li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen iPhone 13 modellerini tanıtmıştı. Geleneği devam ettiren şirket, bu yıl da telefonların batarya kapasitesi gibi bilgileri vermekten kaçındı. iPhone 13 modellerinin batarya kapasitelerine ulaşan 9to5Mac, iPhone 12 modellerine göre nasıl bir [...]