Ana Sayfa / Ekonomi / Çiftçiye özel “İmece Kart Kampanyası”

Çiftçiye özel “İmece Kart Kampanyası”

OPET, İş Bankası ile birlikte hayata geçirdiği “İmece Kart Kampanyası” ile tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları akaryakıt harcamalarını OPET ve Sunpet istasyonlarından yapan çiftçilere faizsiz 6 ay vade imkanı sunuyor.
Akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri OPET, yaygın istasyon ağı ve tüketici ihtiyaçlarını gözeten katma değerli hizmetleri ile müşterileri için farklı projelere imza atmaya devam ediyor.
OPET, Tarım Bankacılığı alanında işbirliği yaptığı İş Bankası ile hayata geçirdiği “İmece Kart Kampanyası” ile müşterilerine cazip ödeme koşulları sunuyor. Kampanya kapsamında İş Bankası’nın çiftçilere yönelik İmece Kart’ı ile yapılan alışverişlerde faizsiz 6 ay vade imkanı sağlanıyor.
31 Aralık’a kadar devam edecek kampanyadan, İş Bankası İmece Kart ile anlaşmalı OPET ve Sunpet istasyonlarından akaryakıt alışverişi yapan üreticiler yararlanabiliyor.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bak sen Kılıçdaroğlu’na! CHP Lideri Merkez Bankası’nda….

Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ile bir araya geldi. CHP Lideri, ziyaret öncesi, "Yok öyle istediğin gibi at koşturmak. Biz varız ve mücadele edeceğiz" dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından bugünkü programına dair açıklama yaptı. CHP Lideri, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ile görüşeceğini duyurdu.  "Bugün 15.30’da Merkez Bankası’na gideceğim. Yok öyle [...]

Bir cevap yazın