Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / İran, Türkiye olma yolunda! Kasım Süleymani için heykel yarışması düzenlediler

İran, Türkiye olma yolunda! Kasım Süleymani için heykel yarışması düzenlediler

Tahran Belediyesi Estetik Kurumu, en güzel Kasım Süleymani heykelinin yapılması için dünyaya çağrı yaptı.
ABD Başkanı Donald Trump’ın verdiği talimatla Irak’ta öldürülen İranlı komutan Kasım Süleymani, ülkede büyük bir kahraman haline geldi.
İran’ın farklı noktalarında heykeli yapılan Süleymani için Tahran Belediyesi de yarışma başlattı.  Kasım Süleymani’nin en güzel heykelini yaptırmak isteyen Tahran Belediyesi Estetik Kurumu, Süleymani’nin, biyografisine ve kişilik sembollerine göre tasarlanıp yüzünün ve vücudunun doğru simülasyonu temelinde gösterilmesini istedi.
SON GÜN 5 TEMMUZ
İranlı yetkililer, çalışmaların 5 Temmuz’a kadar farakhnart@gmail.com adresine gönderilerek yarışmaya katılınabileceğini belirtti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın