Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Eşek beyni yiyen Yunan neler zırvalıyor? Türkiye ile çatışmaya hazırlarmış!

Eşek beyni yiyen Yunan neler zırvalıyor? Türkiye ile çatışmaya hazırlarmış!

Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos, yaptıkları sayısız provokasyonu unutarak, Türkiye’yi askeri müdahale ile tehdit etti.
Yunan Star televizyonuna konuşan Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos,Türkiye’nin son zamanlarda oldukça agresif bir tutum sergilediğini iddia ederek, Yunan askeri gücünün caydırıcılığını artırmayı hedeflediklerini söyledi.
“TÜRKİYE İLE ÇATIŞMAYA HAZIRIZ”
Yunanistan’ın askeri bir çatışmaya hazır olup olmadığı sorusunu “Tam olarak öyleyiz” diyerek yanıtlayan Panagiotopoulos, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Her türlü senaryoya hazırlanıyoruz. Elbette bu olasılıklar arasında askeri müdahale de var. Bunu yapmak istemiyoruz, ancak egemenlik haklarımızı azami derecede korumak için mümkün olan her şeyi yapacağımızın anlaşılmasını sağlamak istiyoruz.”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın