Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kaydırakta cuma hutbesi!

Kaydırakta cuma hutbesi!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen cemaatle ibadete, cuma namazıyla yeniden devam edildi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında haftalardır camiye gidemeyen cemaat, geçen cuma yasağın kalkmasıyla ibadetlerine yeniden başladı.
Sosyal mesafeli kılınan cuma namazları, ikinci haftasında da binlerce kişiyi bir araya getirdi.
Nevşehir’de, vatandaşlar koronavirüs ile mücadele sürecinde ikinci kez açık alanlarda cuma namazı kıldı.
MASKELİ SAF TUTTULAR
Kentte, valilikçe belirlenen cami bahçelerinin yanı sıra Cevher Dudayev Mahallesi’ndeki çocuk parkına seccadeleri ile gelen vatandaşlar sosyal mesafe kuralını gözeterek maskeli şekilde saf tuttu.
Cuma namazında imam hutbeyi kaydırağa çıkarak okudu
KAYDIRAKTA HUTBE OKUDU
Selahaddin Eyyubi Camisi’nin yanındaki parkta eda edilen namaz öncesi imam Hasan Soylu’nun kaydırağa çıkarak hutbe okuması ilginç görüntü oluşturdu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın