Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Meclis sıralarına zarar veren CHP’li vekile tepki yağıyor

Meclis sıralarına zarar veren CHP’li vekile tepki yağıyor

Bu haberimizde milletin emanetine sahip çıkması gerek bir vekilin, emanete nasıl ihanet ettiğini göreceksiniz. CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’nın, uyarılara rağmen devlet malına bile bile zarar vermesine büyük tepki var.
Meclis Genel Kurulu’nda üç ismin milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından CHP ve HDP’li vekiller protestoya başladı. Bu sırada CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Meclis sıralarına vurmaya başladı.
“Devlet malıdır” uyarılarına rağmen inatla sıralara zarar vermeye devam eden Kaya’ya, sosyal medyada büyük tepki oluştu. Sıkıştıklarında gazi meclis, milletin meclisi diyerek devletin malına zarar verenleri biz de kınıyoruz.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın