Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Çakıcı’dan MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür ziyareti!

Çakıcı’dan MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür ziyareti!

İnfaz düzenlemesinin ardından tahliye edilen Alaatin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle görüştü.
Çakıcı, ziyaretini Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
“DEĞERLİ AĞABEYİMİ…”
Alaattin Çakıcı paylaşımına, “Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim.” notunu düştü.
Alaattin Çakıcı, 16 Nisan’da Ankara Sincan Cezaevi’nden tahliye edilmişti.  Bilindiği üzere infaz düzenlemesi, Devlet Bahçeli’nin sık sık yaptığı çağrıların ardından yapılmıştı.  MHP Lideri, Alaattin Çakıcı’yı bir açıklamasında, “Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen Alaattin Çakıcı” ifadeleriyle nitelendirmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın