Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / ABD’de polis hırsız diye tutuklamak istedikleri siyahi FBI ajanı çıktı

ABD’de polis hırsız diye tutuklamak istedikleri siyahi FBI ajanı çıktı

ABD’de yağmalanmış bir kafede bekleyen siyahi FBI ajanını gözaltına almak isteyen polisler, gerçek kimliğini öğrenince apışıp kaldılar.
ABD’de polis şiddeti nedeniyle siyahi George Floyd’un hayatını kaybetmesinin ardından yağma ve şiddet olaylarına dönüşen protestolar devam ediyor.
FBI AJANINI SİYAHİ DİYE GÖZALTINA ALMAK İSTEDİLER
Bazı eyaletlerde, özellikle beyaz Amerikalı polislerin, siyahilere potansiyel suçlu gözüyle bakışı bir kez daha kanıtlandı.
Bir kafede hiçbir şey yapmadan oturan siyahi FBI ajanını gözaltına almak isteyen polisler, gerçek kimliğini öğrenince apışıp kaldılar.
“HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN SALAK İNSANLARSINIZ”
Gözaltına alınan FBI ajanı, “Siz hayatımda gördüğüm en salak insanlarsınız. Hemen kelepçemi çözün” dedikten sonra, polislerin amirlerinin gelmesini istedi ve iki polisle amirlerin kartlarını isteyerek şikayet edeceğini söyledi.
İki polis ve amirleri, olay karşısında çaresizce ajanın arkasından bakakaldı. ABD’de polis, siyahi FBI ajanını hırsız diye tutuklamaya çalıştı

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın