Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / TSK’dan bölücü terör örgütüne bayram ziyareti: 4 hain öldürüldü!

TSK’dan bölücü terör örgütüne bayram ziyareti: 4 hain öldürüldü!

Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 4 PKK’lı terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi.
Yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadelede aralıksız operasyonlar düzenleyen Türk Silahlı Kuvvetleri bölücülere göz açtırmıyor. Türk askeri Irak’ın kuzeyinde operasyonlarını başarıyla sürdürüyor. Hava harekatlarının biri daha Hakurk bölgesinde gerçekleştirildi. Keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 4 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.
“OPERASYONLAR DEVAM EDECEK”
Milli Savunma Bakanlığı operasyonu, “En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.” diye duyurdu.
Bakanlık, operasyona ilişkin ayrıca görüntü de yayınladı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Hakkari’de PYD/YPG’ye yabancıların verdiği silahlara el konuldu!

Hakkari kırsalında teslim olan 3 teröristin itiraflarıyla düzenlenen operasyonda, yabancı ülkelerin verdiği tır dolusu silah ve mühimmatların bazıları ele geçirildi. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, İçişleri Bakanlığı koordinesinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yürütülen ikna çalışmaları öğütten kaçışları hızlandırdı. Yapılan bu çalışmalar sayesinde sadece bu yıl 161 terörist ikna yoluyla güvenlik güçlerine teslim [...]

Bir cevap yazın