Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Adana’da kaçak teravih namazı baskınında polise saldırdılar!

Adana’da kaçak teravih namazı baskınında polise saldırdılar!

Adana’da bir grubun camide yasak olmasına rağmen teravih kılmaya çalışması üzerine polis müdahalede bulundu.
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, virüsün yayılmasını önlemek amacıyla camilerde cemaatle namaz kılınması yasaklanmıştı.
Virüse karşı alınan tedbirler sayesinde, salgın tablosunda her geçen gün durumun iyiye gittiği gözlemlenirken, vatandaşların tedbirlere uymadığı durumlar da yaşanmaya devam ediyor.  Adana’da bir grup, yasağa rağmen bir camide toplu şekilde teravih kılmak için bir araya geldi.
POLİSE SALDIRANLAR GÖZALTINA ALINDI
Durum hakkında bilgi alan polis, gruba müdahale etti. Müdahaleyle karşılaşan grup, polise saldırdı.  Tüm uyarılara rağmen dağılmayan gruptan polise direnen 40 kişi gözaltına alındı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın