Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / ABD’de silahlı saldırgan canlı yayında 3 kişiyi yaraladı!

ABD’de silahlı saldırgan canlı yayında 3 kişiyi yaraladı!

ABD’de kovboy filmlerini aratmayan sıradan bir yaşandı. Saldırgan, 3 kişiyi yaralamadan önce “Avcı olacağım” ifadesini kullandı.
Silahlı bir saldırgan, bir AVM’de düzenlediği saldırıda en az 3 kişiyi yaraladı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu kaydedildi.  ABD’de günün konusu olan korkunç olayı adının Armando Hernandez olduğu belirtilen 20 yaşındaki saldırgan, o anları sosyal medya hesabından canlı yayınladı.
“AVCI OLACAĞIM”
ABD’nin Westgate bölgesinde saldırı kaydına aracın içinde başlayan Armando Hernandez “Merhaba, ben Armando Junior Hernandez. Avcı olacağım.” ifadelerinin ardından arka koltuktaki silahları gösterdiği öne sürüldü. ABD’de günün olayı olan korkunç olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın