Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Salgından korunma anlayışınız bu mu? Maske var, sosyal mesafe yok!

Salgından korunma anlayışınız bu mu? Maske var, sosyal mesafe yok!

İyi Parti heyetinin Anıtkabir’e giderken maske taktığı ancak sosyal mesafe kurallarına uymadığı dikkatlerden kaçmadı.
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyet, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Ziyarette çekilen görüntülerde, Akşener dahil tüm partililerin maske taktığı görüldü. Ancak başka bir ayrıntı daha vardı.
SOSYAL MESAFE YOK
Koronavirüsle mücade döneminde herkesin uygulaması gereken 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralı çiğnendi.
Bilindiği üzere sokakta sosyal mesafeyi uygulamayan vatandaşlara para cezası bile kesiliyor.  Genel Başkan Akşener, Genel Sekreter Uğur Poyraz, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas ve beraberindekiler, Aslanlı Yol’dan yürüyerek Atatürk’ün mozolesine gitti.  Akşener’in, çelengi mozoleye bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın