Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma izni için saat değişikliği!

65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma izni için saat değişikliği!

Koronavirüs salgınına yönelik önlemler kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen ve hafta 4 saat süreyle sokağa çıkma izni verilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar için saat değişikliğine gidildi.

Sıcak havalar nedeniyle yasak boyunca her hafta Pazar günü 4 saat süreyle sokağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü vatandaşlar, bu Pazar gününden itibaren 12-18 saatleri arası sokağa çıkacaklar.
Koronavirüs salgınına yönelik önlemler kapsamında, İçişleri Bakanlığının talimatıyla, sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üzeri vatandaşlara Pazar günü tanınan yürüyüş izninde saat değişikliğine gidildi.
12:00-18:00 ARASI SOKAĞA ÇIKACAKLAR
Sıcakların mevsim normalleri zerinde seyrettmesi nedeniyle, Pazar günü 65 yaş üstü vatandaşların saat 12-18:00 arası sokağa çıkmaları kararlaştırıldı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın