Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / İsveç’ten getirilen koronavirüs hastası taburcu oldu!

İsveç’ten getirilen koronavirüs hastası taburcu oldu!

Koronavirüs testi pozitif çıkmasına rağmen tedavi edilmeyen ve ambulans uçakla Türkiye’ye getirilen Emrullah Gülüşken, Ankara Şehir Hastanesi’nde gördüğü tedavisinin ardından taburcu oldu.
İsveç’ten getirilen koronavirüs hastası Türk vatandaşı, sağlığına kavuştu
İsveç’in Malmö kentinde koronavirüs testi pozitif çıkmasına rağmen tedavi edilmeyen 47 yaşındaki Emrullah Gülüşken’in durumunu, sosyal medya üzerinden kızı Leyla Gülüşken duyurmuştu.
AMBULANS UÇAKLA ANKARA’YA GETİRİLDİLER
Sosyal medya paylaşımı üzerine Gülüşken, 3 çocuğuyla birlikte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın talimatıyla ambulans uçak ile Türkiye’ye getirilerek Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.
SAĞLIĞINA KAVUŞTU
Yoğun bakıma yatırılarak gerekli tedavilerin uygulandığı Gülüşken, durumunun iyiye gitmesi üzerine servise alınarak izlenmeye devam edilmişti. Serviste gördüğü tedavinin ardından virüsü yenen ve karaciğer ile diyabet değerleri düzelen Gülüşken, Ankara Şehir Hastanesi’nden taburcu edildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın