Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Özdil’in 7 milyon dolarlık sarayının son saatleri! Ya kendi yada belediye yıkacak!

Özdil’in 7 milyon dolarlık sarayının son saatleri! Ya kendi yada belediye yıkacak!

Yılmaz Özdil’in Bodrum’daki villasında yapılan kaçak bölümlerin yıkılmasına sayılı saatler kaldı.
Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan kitaplarıyla büyük gelirler elde eden Yılmaz Özdil’in kaçak villasında son güne gelindi…
Muğla’nın Bodrum ilçesi Bitez Mahallesi’nde Yılmaz Özdil’in eşine ait villada, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından kaçak yapılar tespit edilmesinin ardından inceleme başlatılmıştı.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından villadaki kaçak eklentilerin yıkılması için yazılan talimat, Bodrum Belediyesi’ne tebliğ edilmişti. Belediye de söz konusu kaçak eklentilerin 13 Mayıs’a kadar yıkılması için Özdil ‘e tebligat gönderdi.
KENDİSİ YIKMAZSA BELEDİYE YIKACAK
Özdil’e gönderilen tebligatta yıkım işlemleri 13 Mayıs’a kadar yapılmazsa, yıkımı belediye ekipleri yapacak.
Belediyenin de yapmaması halinde yıkım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirecek.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın