Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kılıçdaroğlu: Biz erken seçime hazırız

Kılıçdaroğlu: Biz erken seçime hazırız

CHP Lideri kemal Kılıçdaroğlu, yenilgiye doymayan pehlivan gibi! Kılıçdaroğlu, “Yarın  sabah erken seçim olacakmış gibi çalışıyoruz.”dedi.
Türkiye, koronavirüsle amansız bir mücadele sürdürürken siyasette erken seçim tartışması var.  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim tartışmalarına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.
“ELEŞTİRİP ÇÖZÜMÜ SÖYLÜYORUZ”
Katıldığı canlı yayında soruları yanıtlayan CHP Lideri, yarın sabah erken seçim olacakmış gibi çalıştıklarını ifade etti.
Kemal Kılıçdaroğlu, “Erdoğan erken seçim yapar mı? Buna Erdoğan karar verecek. Biz yarın sabah erken seçim olacakmış gibi zaten çalışıyoruz. Bir de şu çok önemli; CHP eskiden hep eleştirirdi. Şimdi eleştiriyoruz, çözümü de söylüyoruz. Böylece vatandaş düşünmeye başlıyor. Bu bizim için çok değerli.” şeklinde konuştu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın