Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Sapıklık kol geziyor! RTÜK bu TV’ye ceza kesecek mi?

Sapıklık kol geziyor! RTÜK bu TV’ye ceza kesecek mi?

Akit TV’de ekrana gelen programda oruçlu kişinin çok özlemesi durumunda orucunu eşiyle açabileceğini söyledi.
Onbir ayın sultanı Ramazan geldi, insanlar oruçlarını tutmaya başladı.

Koronavirüs tehdidi nedeniyle bu yıl hep birlikte sofralara oturulmasa da insanlar Ramazan ayının huzurunu yaşıyor. Ramazan ayıyla birlikte ekranlarda özel programlar da başladı. Akit TV’de yayınlanan programda kullanılan ifadeler izleyenleri şaşkına çevirdi.
“GERÇEKTEN HANIMINI ÇOK ÖZLEMİŞ, DAYANAMAMIŞ…”
İnanan Genç adlı programa konuk olan Dünya Hafızlık Eğitim Derneği Başkanı Mesut Özdemir, “İnsan orucu bozacak herhangi bir şeyle de orucunu açabilir. Bak söyleyim sana; belki çok tuhafınıza gidecek. Bir insan, gerçekten hanımını çok özlemiş dayanamamış iftara kadar beklemiş orucunu hanımıyla da açabilir. Evet var bu, fıkıh kitaplarında.” ifadelerini kullandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın