Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Elazığ’da koronavirüsten dolayı yoğun bakımda hasta kalmadı

Elazığ’da koronavirüsten dolayı yoğun bakımda hasta kalmadı

Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde koronavirüsten dolayı yoğun bakım hastası bitince sağlıkçılar, müzik eşliğinde oynayarak kutlama yaptı.
Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da koronavirüsüyle mücadele aralıksız devam ediyor.  Kentte bugüne kadar hastalığa yakalanıp hastanelerde tedavisi yapılan 61 kişiden 52’si sağlına kavuştu, 4 kişi ise hayatını kaybetti.  Kentte 5 vakanın normal serviste tedavisi sürerken, Fırat Üniversitesi (FÜ) Hastanesi dahil diğer hastanelerde, yoğun bakımda vaka kalmadığı öğrenildi.
YOĞUN BAKIMDA HASTA KALMADI, SAĞLIK ÇALIŞANLARI OYNAYARAK KUTLADI
FÜ Hastanesi’nde yoğun bakım hastası kalmayınca sağlık çalışanları mutluluklarını, müzikle beraber bir odaya tek tek girerek oynayarak gösterdi. Renkli görüntüler oluşturan o anlar ise cep telefonuyla kaydedildi.
Öte yandan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise; dün yaptığı açıklamada, kentte sadece serviste tedavisi süren 5 hasta kaldığını ve tedavilerinin sürdüğünü belirterek rehavete kapılmamasını istemişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın