Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Sıpayı köpeklere parçalatan zanlı serbest kaldı!

Sıpayı köpeklere parçalatan zanlı serbest kaldı!

Ankara’da, annesinin yanında yavru sıpayı kangallara parçalatan ve köpek dövüşleri yaptırıp bu anları çekerek TikTok’ta paylaşan 24 yaşındaki Berat Kaya’nın serbest kalması, tepki topladı.
24 yaşında olduğu öğrenilen Berat Kaya adlı şüpheli, yavru bir eşeği hem de annesinin gözü önünde kangallara parçalattı.  Kaya, bu anları da TikTok hesabından paylaştı. Sırf video çekmek ve tık sayısını artırmak için bu caniliği yapan Berat Kaya, hayvanseverleri ayağa kaldırdı.  Kan donduran görüntülerin ardından savcılık harekete geçti.
GÖZALTINA ALINDI
Binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından Emniyet Genel Müdürlüğüne bildirilen şüpheli, savcılığın talimatıyla jandarma komutanlığına bağlı ekiplerin başarılı çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
AYIRMAYA ÇALIŞTIM”
Sorguya alınan şüpheli, bilerek yapmadığını, görüntüler de mevcut olduğu gibi ayırmaya çalıştığını öne sürdü.
İfadesine başvurulan eşeğin sahibi de şikayetçi olmadı. Savcılık makamı, ısrarla görüntülerin çok gündemde olduğunu, şikayetçi olup olmadığını sorsa da eşeğin sahibinin fikri değişmedi,
SERBEST KALDI
Berat Kaya, hiçbir şikayet olmayınca jandarmadaki ifadesinin ardından serbest kaldı.  Şüphelinin serbest kalması sosyal medya adeta ayağa kaldırdı. “Berat Kaya Tutuklansın” etiketiyle binlerce mesaj paylaşıldı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın