Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Zeydan Başkan, CHP’nin CNN boykotunu böyle deldi!

Zeydan Başkan, CHP’nin CNN boykotunu böyle deldi!

CNN Türk’e karşı boykot kararı alan ve ekranlara çıkanları partiden ihraç eden CHP’nin, Zeydan Karalar hakkında ne karar vereceği merak konusu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, partisinin CNN Türk’ü boykot kararı aldığını ve hiçbir partilinin CNN Türk ekranlarına bağlanmayacağını söylemişti.
CHP’nin aldığı bu kararın ardından CNN Türk’e çıkan CHP’li Ümit Kocasakal ile İrem Çiçek, partiden ihraç edildi.
BOYKOTU TAKMADI
CHP, geçen sürede boykot kararında herhangi bir esneme uygulamadı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, buna rağmen CNN Türk’e bağlandı.
İHRAÇ EDEBİLECEK MİSİNİZ
Canlı yayında belediye yardımlarıyla ilgili tartışmaya katılan CHP’li Zeydan Karalar’ın hakkında ne karar verileceği, durumun nasıl açıklanacağı merak ediliyor. Kaynak:ensonhaber

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın