Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Elazığ’da 4.0 şiddetinde korkutan deprem!

Elazığ’da 4.0 şiddetinde korkutan deprem!

Türkiye’nin 31 vilayetinde sokağa çıkma yasağının yaşandığı bir günde Elazığ’ın Sivrice ilçesinden korkutan 4.0 büyüklüğünde bir deprem haberi geldi.

Alınan  son dakika haberine göre, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bu gün saat 16:25’te 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği ise 7 kilometre olarak kaydedildiği bildirildi.
Öte yandan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Elazığ’ın Sivrice ilçesinde saat 16.25’de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini  ve depremin, yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiğini doğruladı.

Yerel kaynaklardan alınan bilgilere göre, depremin il genelinde ve komşu illerde his edildiğini, korkutan devremde herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı öğrenildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın