Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / ABD’den Türkiye’ye: NATO müttefikimiz Türkiye’ye minnettarız mesajı!

ABD’den Türkiye’ye: NATO müttefikimiz Türkiye’ye minnettarız mesajı!

Mike Pompeo, Türkiye’nin gönderdiği tıbbi malzeme yardımı için yayınladığı teşekkür mesajında “NATO müttefikimiz Türkiye’ye minnettarız.” dedi.
Koronavirüs salgınında, 1 milyonu aşkın enfekte ve 67 binden fazla ölümle en çok etkilenen ülke konumunda olan ABD’ye Türkiye’den giden ikinci yardım dün ulaştı. ABD’li yetkililere teslim edilen tıbbi malzeme ve koruyucu ekipman paketi, ülkede memnuniyetle karşılandı.
Teslimatın ardından ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo da bir teşekkür mesajı yayınladı. Pompeo mesajında, “NATO müttefikimiz Türkiye’ye minnettarız. Türkiye’nin desteği virüsle savaşan ABD şirketlerine yardım ediyor. Bu dönemi birlikte atlatacağız, öncekinden daha güçlü çıkacağız.” ifadelerine yer verdi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın