Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / ABD: Türkiye’nin yanındayız

ABD: Türkiye’nin yanındayız

İdlib’deki saldırıdan endişe duyduklarını belirten ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin yanında olduklarını bildirdi.
ABD Dışişleri Bakanlığı, İdlib’de 33 askerimizin şehit olduğu saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
Saldırı nedeniyle çok endişeli olunduğu belirtilen açıklamada, “NATO müttefikimiz Türkiye’nin yanındayız; Esad rejiminin, Rusya’nın ve İran destekli güçlerin bu alçakça saldırısına derhal son verilmesi çağrısı yapmaya devam ediyoruz” denildi.
Öte yandan ABD’nin NATO Temsilcisi Kay Bailey Hutchison, İdlib’deki gelişmeler üzerine “Umarız Türkiye Rusya’ya güvenip güvenemeyeceğini anlamıştır” ifadelerini kullandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın