Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Türkiye ile Rusya’nın bugün Ayn el Arab’da yapılması ortak devriye iptal edildi

Türkiye ile Rusya’nın bugün Ayn el Arab’da yapılması ortak devriye iptal edildi

Rusya ile Ayn el Arab’da bugün yapılması planlanan devriye, Suriye rejim güçleri tarafından gerçekleştirilen ve 6 askerin şehit olduğu saldırı sonrası iptal edildi.
Türk ve Rus askerleri tarafından, Suriye’nin Ayn el Arap bölgesinde bugün yapılması planlanan devriye iptal edildi.
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarınca yapılan yoğun topçu atışı neticesinde, 4 askerin şehit olduğunu, biri ağır 9 askerin de yaralandığını bildirmişti.
Rusya’dan, Suriye’nin İdlib kentinde 4 askerin şehit olduğu saldırıya ilişkin yapılan açıklamada, Türkiye’nin Rusya’yı operasyon konusunda uyarmadığı için Türk askerinin Suriye ordusu tarafından vurulduğu belirtilmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ünvanlar arasındaki farklıkları giderecek 3600 ek göstergeye dair tüm detaylar

Memurların sabırsızlıkla beklediği ek göstergenin çıkması artık kesinleşti. Milyonlarca memur sorunun çözülmesi için gün sayarken, sürecin içinde olanlar ise tüm detayları öğrenmek istiyor. 3600 ek gösterge konusu 6. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinden bu yana gündemden düşmedi. Milyonlarca memur 3600 ek göstergenin bir an önce çözüme ulaşmasını beklerken, hükümet bu konuda atılan adımları hızlandırmaya başladı. Ek [...]

Bir cevap yazın