Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / TOGG heyetinden Bahçeli’ye ziyaret

TOGG heyetinden Bahçeli’ye ziyaret

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş ile Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu üst yöneticisi Gürcan Karakaş ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil projesini tanıtmak için siyasi partilerin kapılarını birer birer çalıyor.
Heyetin ilk durağı Milliyetçi Harekat Partisi Genel Merkezi oldu. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Karakaş ve Hisarcıklıoğlu, Bahçeli’ye, projeye sağladığı fayda için teşekkürlerini sundu. Bununla birlikte, Bahçeli’ye çerçevesinde adının yazılı olduğu yerli otomobil fotoğrafı takdim edildi.
Söz konusu heyet, yarın saat 14.00’te de CHP Genel Merkezi’nde Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelecek.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ömer Halisdemir’in babası: Oğlumun şehit olacağı içime doğmuştu

Katıldığı programda 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini engellerken şehit düşen Ömer Halisdemir'den bahseden baba Hasan Hüseyin Halisdemir, konuşmasıyla herkesi ağlattı. Elazığ Bünyamin Eroğlu ve Kongre Merkezi’nde, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları tarafından ‘Şühedanın Sesi Elazığ’ programı düzenlendi. Programa Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve diğer şehit yakınları katıldı. 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimini önleyen [...]

Bir cevap yazın