Beter ol ırkçı Almanya! EURO 2024’ten elenen Hitler, hayal kırıklığı yaşıyor

Milli futbolcumuz Merih Demiral’ın ceza alması için algı operasyonuna soyunan Bild gazetesi, Almanya’nın İspanya’ya yenilmesinin ardından mağlubiyeti manşetine taşıdı. Manşette “Rüya bitti” ifadelerine yer verildi.
Almanya’ya sahasında büyük şok…

Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2024) favorilerinden gösterilen İspanya ve Almanya, karşı karşıya geldi.

Stuttgart Arena’da oynanan ve erken final olarak nitelendirilen karşılaşmayı uzatma dakikalarının son anlarında bulduğu golle 2-1 kazanan İspanya, adını yarı finale yazdırdı.

Algı operasyonuna soyunmuştu

Almanya’nın turnuvadan elenmesiyle gözler ‘Bild gazetesi’ne çevrildi.

Hezimeti manşetlerine taşıdı

Milli futbolcumuz Merih Demiral’in bozkurt işareti sonrası alacağı cezaya ilişkin algı operasyonu yapan Bild gazetesi, İspanya hezimetini manşetlerine taşıdı.

“Rüya bitti”

Gazete mağlubiyet haberini, “Uzatmalarda dram. Rüya bitti. Yaz masalımız dramatik bir şekilde paramparça oldu!” sözleriyle verdi.

Gazete ayrıca Stuttgart’ta oynanan maç sonucu binlerce Alman taraftarın hayal kırıklığını yaşadığını ifade etti.

* Spain sieger = Kazanan İspanya

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Rakamlarla Türk-Yunan askeri güç karşılaştırılması!

Askeri teçhizat ve ordu bakımından Türkiye ve Yunanistan arasındaki kıyaslamada Türk ordusunun Yunan birliklerine oranla …

Bir yanıt yazın