Geceliği 80 bin ₺ olan Mandarin Oriental Otel’indeki rezervasyonlar iptal ediliyor

Daha önce yaşadıkları sitedeki uyuşmazlıklar nedeniyle husumetli olduğu Kaya Sabancı’yı korumalarıyla darbeden Vedat Aşçı’nın geceliği 80 bin TL olan Mandarin Oriental Otel’indeki rezervasyonlar iptal ediliyor.

Ünlülerin tatil gözdesi Bodrum ultra zenginlerin büyük kavgasına sahne oldu. Sabancı ailesinden iş insanı Kaya Sabancı, Türkbükü Mahallesi’nde bulunan ve aynı zamanda kendisinin de yaşadığı Mandarin Oriental Sitesi’ndeki bir restoran açılışına gitti.

Burada sitenin ve bölgedeki aynı adlı otelin sahibi olan Vedat Aşçı ile tartıştı. Daha önce konutlardaki eksiklikler konusunda aralarında husumet bulunan ikiliden Kaya Sabancı, Aşçı ve korumaları tarafından darp edildi. Bir anda sosyal medyada gündem olan ve görüntüleri ortaya çıkan olayda yaralanan Kaya Sabancı hastanelik oldu.

Geceliği 80 bin TL, iptaller başladı

Olay gündemdeki yerini korurken Aşçı’ya ait Mandarin Oriental Otel boykotu başladı. Kaya Sabancı’nın darbedilmesine tepki gösteren cemiyetten isimler gecelik ücreti 80 bin TL’yi bulan oteldeki rezervasyonlarını tek tek iptal etmeye başladı.

Lüks sitedeki darp olayı

Kaya Sabancı, sitenin içerisindeki bir restoranın açılışına katılmak için alana doğru gitti. Kaya Sabancı, burada site sahibi Vedat Aşçı ve korumaları olduğu öğrenilen kişiler tarafından darbedildi.

Hastanede gözlem altında

Kaya Sabancı, ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedaviye alınan Sabancı’nın sol gözüne darbe aldığı ve hastanede gözlem altında tutulduğu öğrenildi.

“Vedat Bey kendisinden hoşlanmıyordu”

Kaya Sabancı’nın avukatı Ömer Reşat Kayran konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kaya Bey oturduğu sitede yanlış gördüğü şeyler ile ilgili hem Vedat Bey’e hem de site yönetimine gerekli geri bildirimleri yaptığı için Vedat Bey’in kendisinden hoşlanmadığı ve aralarında anlaşmazlık olduğu bilinen bir durum.

Olay zaten onlarca kişinin önünde gerçekleşiyor, tanıkların önünde gerçekleşiyor. Bir insan mafyatik bir yöntemle dövülüp restoranın önüne atılıyor, bu hiçbir şekilde açıklanabilecek bir durum değil.” dedi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Futbol dünyasını tokatlayan tokatlayana!

Yüksek kar vaadiyle 10 kişiyi 300 milyon TL dolandırdığı ileri sürülen, intihar girişiminde bulunup sonrasında …

Bir yanıt yazın