AK Parti’den son dakika açıklaması: Cumhur İttifakında çatırdama yok

AK Parti Sözcü Ömer Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklama Cumhur İttifakı’nın yoluna kararlılıkla devam ettiğini söyledi.

AK Parti’den Bahçeli’nin sözlerine ilk değerlendirme geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı sözlerine sonrası sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

“Cumhur İttifakı yoluna kararlılıkla devam ediyor”

AK Parti Sözcü Ömer Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, Cumhur İttifakı’nın kararlılıkla yoluna devam ettiğini belirtti.

“İrademiz tamdır”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarında şunları söyledi: Ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için Cumhur İttifakı olarak, ülkemizi geleceğe taşımak ve milletimize hizmet etmek noktasında güçlü siyasetlere imza atmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın vurguladığı gibi bu konudaki irademiz tamdır.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Futbol dünyasını tokatlayan tokatlayana!

Yüksek kar vaadiyle 10 kişiyi 300 milyon TL dolandırdığı ileri sürülen, intihar girişiminde bulunup sonrasında …

Bir yanıt yazın