Bilge lider Devlet Bahçeli’nin favori şarkısını merak eden haberi okusun!

Partisinin Kızılcahamam Kampı’na katılan Devlet Bahçeli’ye gündem dışı başlıklar da soruldu. Sevdiği şarkılar sorulan Bahçeli, Hande Mehan’ın seslendirdiği ‘Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın’ şarkısını açtırarak basın mensuplarıyla dinledi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli klasik otomobil, tesbih ve Türk Sanat Müziği tutkusuyla bilinir.

Bahçeli yine o tutkularından biriyle gündemde.

MHP Lideri Bahçeli partisinin Kızılcahamam Kampı’na katıldı.

Sevdiği şarkılar soruldu: Basın mensuplarıyla birlikte dinledi…

Öğle yemeğinde gazetecilerle bir araya gelen Bahçeli, soruları yanıtladı.

Bahçeli, sevdiği şarkılar sorulması üzerine Hande Mehan’ın seslendirdiği ‘Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın’ şarkısını danışmanına cep telefonundan açtırarak basın mensuplarıyla dinledi.

Bahçeli, Mehan için “Fevkalade söylüyor” ifadesini kullandı.

“Beşiktaş’tan ayrıldım”

Bahçeli, bir gazeteci tarafından ‘Karagümrük taraftarı olarak Beşiktaş’ın gidişatını nasıl değerlendirirsiniz’ sorusuna yanıt verdi.

Bahçeli, Beşiktaş’tan ayrıldığını, Karagümrük’ün küme düşmesine de rıza göstermediğini, Karagümrük’ün Süper Lig’de kalması gerektiğini ifade etti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

FETÖ elebaşısının yeni yerini camdaki etiket ortaya çıkardı

Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında etrafı çevrili geniş bir malikânede kalan suç örgütü lideri Fetullah Gülen’in …

Bir yanıt yazın