CHP’li Başkan: İmamoğlu’na hasta gözüyle bakıyorum

CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, skandal açıklamalarıyla gündeme gelen CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu adeta yerden yere vurdu.

İmamoğlu’na bir doktor olarak hastası gözüyle baktığını belirten Kerimoğlu,”Sayın İmamoğlu’nun küçümseyen tavrı ve kibirli tavrını kendisine hiç yakıştıramıyorum” dedi.

‘SON 1-2 YILDIR İMAMOĞLU’NA DOKTOR GÖZÜYLE BAKIYORUM’

Kerimoğlu, İmamoğlu’nu hedef aldığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Geçmişte Sayın İmamoğlu’na iki arkadaş yakınlığıyla baktım, sonra iki belediye başkanlığı yakınlığıyla baktım. Son 1-2 yıldır da Sayın İmamoğlu’na bir doktor gözüyle bakıyorum. Her ne kadar cerrah da olsam, kendisinin psikolojik durumuna bakıyorum.

‘GERÇEKTEN BİR KİBİR İFADESİ’

Sayın İmamoğlu’nun küçümseyen tavrı ve kibirli tavrını kendisine hiç yakıştıramıyorum. ‘Bir elimde ayı tuttum, bir elimde güneşi tuttum, İBB Başkanıyım’ ifadesi gerçekten bir kibir ifadesi. Kibir, siyasetçinin olgun düşünmesini ve sağlıklı karar almasının önünde engeldik. Siyasetçiyi zehirler.

İMAMOĞLU NE DEMİŞTİ?

İmamoğlu geçmişte yaptığı bir konuşmada, “Ben İstanbul Belediye Başkanı’yım. İBB Başkanı gerekirse bir elinde Ay’ı bir elinde Güneş’i tutar.” sözlerini kullanmıştı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Vahşet! Boşanma aşamasındaki eşine önce tecavüz etti sonra da katletti

Oğlunun yanına gitmek üzere kapıyı açan Yonca Kazan Coşkun, bu sırada içeri giren boşanma aşamasındaki …

Bir yanıt yazın