Başkan Erdoğan’dan Gazze’den getirilen kanser hastalarına ziyaret

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gazze’den Ankara’ya getirilen kanser hastalarını Bilkent Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti. Hastaları tek tek ziyaret ederek “geçmiş olsun” dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık durumlarına ilişkin bilgi aldı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, işgal altındaki Gazze için önemli çalışmalara imza attı.

Son olarak Bakan Koca, Gazze’deki kanser hastalarının Türkiye’ye getirilmesi konularını görüşmek üzere Mısır’ın başkenti Kahire’ye gitti.

Kanser hastaları Türkiye’ye getirildi

Burada açıklamalarda bulunan Koca, başta çocukların ve kanser hastalarının ambulans uçakla Türkiye’ye getirilmesinin planlandığını bildirdi.

Ardından kanser hastalarını ve refakatçilerini taşıyan iki uçak, Türkiye’ye indi.

Başkent’te tedavi altına alındılar

Ankara Esenboğa Havalimanı’na giden sağlık ekipleri hastaları karşıladı.

Ambulanslara nakledilen 27 hasta, Bilkent Şehir Hastanesi’ne götürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bugün Bilkent Şehir Hastanesi’ne getirilen ve tedavilerine burada devam edilen 27 Gazzeli kanser hastasını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaret sırasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ercan Yeni ile doktorlar eşlik etti.

Hastaları tek tek ziyaret ederek “geçmiş olsun” dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık durumlarına ilişkin bilgi aldı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Katar’dan Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier’e sıradan bir karşılama!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Katar’a giden Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, herhangi bir resmi temsilci tarafından …

Bir cevap yazın