Maduro’dan Başkan Erdoğan fotoğrafıyla yeni dünya birliği mesajı!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Türkiye ile Venezuela ilişkilerine ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da yer aldığı yeni bir paylaşımda bulunan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, yeni dünya birliği ve işbirliği mesajı verdi.
Türkiye’nin bir kez daha Cumhurbaşkanı olarak görmek istediği Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Göreve Başlama Töreni’ne Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro da katılmıştı.

Törenin ardından Suudi Arabistan’a geçerek Suudi Arabistan Veliaht Prens Muhammed bin Selman ile bir araya gelen Maduro, resmi sosyal medya hesabı üzerinden Türkiye vurgulu bir paylaşımda bulundu.

“Yeni dünyanın birliği ve iş birliğinde sağlam kalıyoruz”
Görüşmelere ve alınan kritik kararlara dair paylaşımına Erdoğan’la birlikte olduğu fotoğrafı da ekleyen Venezuela Devlet Başkanı, “Türkiye ve Suudi Arabistan gibi dost ülkelerdeki uluslararası çalışma gündemimiz tam bir başarıya ulaşmış, stratejik alanlarda sağlam karşılıklı yardım ve alışveriş köprüleri kurmamızı sağlamıştır. Yeni dünyanın birliği ve iş birliğinde sağlam kalıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Maduro'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan fotoğrafıyla yeni dünya birliği mesajı

“Kardeşim Recep Tayyip Erdoğan”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferinin ardından Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Nicolas Maduro, “Kardeşim Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştüm ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilmesinden dolayı Venezuela halkı adına kendisine bir kez daha tebriklerimi ilettim. İlişkilerimizi pekiştiren bir zaferdir.” demişti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk düşmanı Menendez ile eşinin pislikleri bir bir ortalığa seriliyor!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Her fırsatta yaptığı açıklamalarla Türkiye karşıtlığını dışa vuran New Jersey’nin Demokrat …

Bir cevap yazın