Başkan Erdoğan’dan sınır ötesi harekat mesajı: Kandil’i başlarına geçireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı ortak yayında gündeme dair son dakika açıklamalarda bulundu. Sınır ötesi harekat mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kandil’i başlarına geçireceğiz” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TVNET ortak yayında gündeme dair son dakika çok önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında sınır ötesi harekat mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kandil’i başlarına geçireceğiz. Doğru zamanı bekliyoruz” dedi.

“SİYASİ HAYATIMDA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları: “Bu ara Karadeniz’deydim, memleketim Rize’deydim. Oradan Samsun’a geldim. Meydanlarda muazzam bir coşku var. Bu coşku bugün adeta pik yaptı. Van öyleydi, hele hele Erzurum benim siyasi hayatımda görmediğim bir coşkuyla bizi karşıladı. Havalimanından iner inmez her alanda yoğunluk vardı. Ordu hakeza öyleydi, Samsun öyleydi. Emniyetin verdiği rakam Samsun’da 120 binin, Erzurum da ise 130 bin civarındaydı. Pazar günü de inşallah İstanbul mitingimizi yapacağız. Yarın Kayseri, Mersin mitinglerimiz var. Oradaki vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Seçime kadar da yoğun bir tempoyla mitinglerimize devam edeceğiz. Milletime teşekkür ediyorum.”
“14 MAYIS AYASOFYA’YI ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞTURANLAR İLE KUTSALLARINI AYAKLAR ALTINA ALANLAR ARASINDA GEÇECEK”
“Milletim şu anda 14 Mayıs’ı dört gözle bekliyor. Seçime çok önem verdik ve 14 Mayıs seçimi de tarihi bir dönüm noktası olacak. 14 Mayıs’ı yeni atılımlar yapacağımız Türkiye Yüzyılının bir miladı olarak görüyoruz. Bu seçimlere sadece biz değil tüm dünya ayrı bir önem veriyor. Türkiye ile hesabını kapatamayanlarda ayrıca önem veriyor. Bay Bay Kemal’e PKK’sından FETÖ’süne derken bakıyorsunuz Kandil destek veriyor. Kandil’in dışındaki bütün terör örgütünün başları destek veriyor. Bunlar benim milletimin kenara koyacağı bir durum değil. Bu bitmedi Batılı medyada işi gücü bırakmış Türkiye’deki seçimleri ana gündem haline getirmiş durumda. Sürekli Bay Bay Kemal’i pohpohluyorlar. Batı’dan aferin almak için BBC’ye demeç vermiş.
Şimdi bu Bay bay Kemal biz Türkiye’yi yine size bağımlı hale getireceğiz diye söz veriyor. Erdoğan gitsin diye uğraşanlar kimler? Terör örgütleri, emperyalistler. Maşa olarak kullandıkları terör örgütlerine nefes aldırmadığımız için Erdoğan gitmeli diyorlar. Bu teröristlerin şu anda Avrupa’da olanlar var. IMF üzerinden bu ülkeye vurdukları prangalar için Erdoğan gitsin diyorlar. Muhalefet bu ülkeye değil, bu ülkeye değil kendisine iktidara gelmek için hizmet eden güçlere hizmet ediyor. 14 Mayıs büyük ve güçlü Türkiye hayali kuranlar ile birilerinden ‘aferin’ almak için takla atanlar arasında geçecektir. Ayasofya’yı özgürlüğe kavuşturanlar ile kutsallarını ayaklar altına alanlar arasında geçecektir. Ben vatandaşıma güveniyorum.”
“MEVCUT CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI GÖREVE GELDİ HALİÇ’TEKİ KOKU TEKRAR GERİ DÖNDÜ”
“Şimdi özellikle burada bir şeyi söylemem lazım. Malum hep söylüyorum İstanbul benim aşkımdır. Siyasete İstanbul’da başladım ve yine İstanbul’da büyükşehir başkanlığı yaptım. Peki İstanbul’u biz kimden aldık? CHP’den aldık. Onlardan milletimizi İstanbul’u bize teslim etti. Onlardan sonra İstanbul daha farklı bir İstanbul haline geldi. Haliç’in halini bilirsiniz. haliç kokudan geçilmezdi. Orada şimdi çocuk oyun parkları var. O hale getirdik. Mevcut CHP’li belediye başkanı göreve geldi. O koku Haliç’e tekrar geri döndü.”
İSTANBUL’DAKİ YÜZYILIN MİTİNGİ”
Bizim Atatürk Havalimanında Murat Dilmener Hastanesi yaptık. Bu 1006 odalı bir şehir hastanesi. O hastane 3 ayda yapıldı. Millet Bahçesi haline getireceğiz dedik. Uygun alan müsait alanda da mitingi yapıyoruz. Beyefendiler Yenikapı Miting Alanını Cumhur İttifakı AK Parti’ye vermek için rahat değiller. Ama biz Atatürk Havalimanında Pazar günü bu dev mitingimizi yapacağız. Yüzyılın mitingini yapacağız inşallah. TEKNOFEST bu alanı gençlerimiz için geleceğin sembolü haline getirdi. Bay Bay Kemal ne yapıyor? O da Atatürk Havalimanını ABD’lilere verme vaadi veriyor. Her geçen gün bu zatın kimlere ne sözler verdiği ortaya dökülmeye başladı. Sadece tefecilerle değil, terör örgütleriyle de masaya oturmuşlar. Birilerinden aferin almak için yapmayacağı hiçbir şey yok. Buna ülkeyi devleti terör örgütlerine teslim etmek de dahildir. Biz milletimizin duası için çalışmaya çabalamaya devam ediyoruz. Gerekli cevap 14 Mayıs’ta sandıklardan çıkacaktır.”
“KANDİL’İ BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ”
“Milli güvenliğimizi tehdit eden terör örgütleriyle tarihimizin en önemli mücadelesini verdik. Terörle mücadele stratejimizde köklü bir değişime gittik. Öncelikle çözüm süreciyle bunun sonlandırılmasını sonuna kadar zorladık. Baktık ki bunlar uzattığımız eli ısırıyor. Bu sefer onların anlayacağı dilden konuştuk. Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te bunları yok ettik. Eğer bunları inlerinde vurmamış olsaydık, bugün söylüyor ya ‘Bahar gelecek’ ya baharı biz getirdik zaten. Nerede getirdik? İnlerine girerek o bölgelerde getirdik. Hepsi Kandil’e yığıldılar. Oradan sesleniyorlar fakat Kandil’i de bunların başına geçireceğiz o günler de yakın. Eğer Türkiye bir hukuk devletiyse bu hukuk devletinin içinde sen kalkıp da istediğin gibi atıp tutamazsın.
Erzurum, Van bugün bunu söyledi. Kimden hangi desteği alırlarsa alsınlar artık ülkemize zarar veremeyecekler. Tabii biz bunları yaparken terörle, darbeyle bizi yıkamayacaklarını anlayan güçler taktik değiştirdi. Sınır ötesi harekatlarımız bitmiş değildir. Sadece doğru zamanı bekliyoruz. Orada umduğunu bulamayanlar bu sefer karşımıza masa çıkarttılar. Dikkat ederseniz Kandil, Pensilvanya ne söylüyorsa Bay Bay Kemal’de aynısını söylüyor. Neredeyse her gün kendilerine bu tabloyu sördük bugüne kadar ‘PKK terör örgütüdür’ sözünü ağızlarından duymadık. Bay Bay Kemal hadi çık söyle. Söyleyemiyor. Bir gün çıkıyor cezaevindeki teröristleri salacağım, ertesi gün yurt dışındakiler ülkeye dönecek diyor. Bir kez daha söylüyorum başaramayacaklar. Kimse boş hayallere kapılmasın ne Türk Milleti teröristlerin salınmasına izin verir ne de güvenlik güçlerimiz teröristlerin nefes almasına müsaade verir.
“İMAMOĞLU’NUN MİTİNGİNDE ATILAN ‘ÖCALAN’ SLOGANLARI
“Tabii Allah kimseyi partisinin bayrağı ile terör örgütünün paçavralarını yan yana getirecek zillete düşürmesin. Tabi sadece bu da değil. O mitingde terörist başı Öcalan ve terör suçlusu Demirtaş lehine sloganlar atıldı. Hatta terör örgütü PKK’ya destek veren ‘Dişe diş, kana kan’ diye sloganlar yükseldi. Neresi burası? Neresi Van. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı burada konuşma yapıyor.
Güya siyasi parti yöneticileri burada konuşma yapıyor. Nasıl olurda böyle bir sloganın atılmasına müsaade edilir. Elbette ki emniyet birimlerimiz gereğini yaptı, yapıyor. Peki bu görüntülere CHP’lilerden, Bay Bay Kemal’den cevap geldi mi hayır. CHP’ye gönül vermiş vatandaşlarımı da rahatsız eden bu görüntü, Kılıçdaroğlu ve avanesini ziyadesiyle mutlu etmişe benziyor. Öyle mutlu olmuşlar ki terör örgütünün paçavralarını sallayanlara terör örgütünün işaretiyle karşılık veriyorlar.
Böylece kapalı kapılar ardında yaptıkları pazarlığa, anlaşmaya da sadık olduklarını da gösteriyorlar. Ama işte görüyorsunuz seçim günü yaklaştıkça bütün boyalar dökülüyor. Terör örgütüyle ortak olursan, pazarlık yaparsan emellerini de paylaşıyorsun demektir. Terör örgütü bunları adeta kendisine benzetti. Söyle bana arkadaşını söyleyeyim sana kim olduğunu. Bu kadar basit. Hepsi terör örgütünün jargonuyla şu anda konuşmaya başladılar. Öyle bir durum ortaya çıktı ki akıl alır gibi değil.
Biri terör örgütünün işaretini yapıyor, bir diğeri kürsüden mermi saçıyor. Boş kovanları sallıyor. Neresi burası? Parlamento. Hangi terör örgütüne masada ne söz verdiklerini unuttukları için her şeyi birbirine karıştırıyorlar. Elleriyle kalp işareti mi yapacaklar, terör örgütünün işaretini mi yapacaklar bilemez duruma düştüler. Ülkemizin batısında ayrı, doğrusunda ayrı konuşuyorlar. Kılıçdaroğlu Diyarbakır Annelerine gitsin de ‘Demirtaş’ı serbest bırakacağım’ desin. Diyemez. Hamd olsun milletimiz her şeyin farkında ve sandıkta bunlara dersini vereceği günü bekliyor. Bundan da hiç şüphem yok.
“CHP GİBİ  SOSYAL MEDYADA YALANLAR ÜRETEN BOT PARTİSİ DEĞİLİZ”
“Sandıkta yenildiklerini anlayınca sosyal medya manipülasyonlarına sarıldılar. Bu düzenbazlığı ortaya döktüğünüz için ben sizi tebrik ediyorum. Ne yapıyorlar? Yalan makinası gibi üretim yapıyorlar. Sahte isim ve fotoğraflarla sosyal medyada 40 milyon kişiye ulaşan bir şebeke kurmuşlar. Bu da yalan. Bir defa 40 milyona nasıl ulaşıyorsun? Anne kucağında olan bebeklerde bu 40 milyonun içinde demektir. Böyle saçmalık olur mu? Hesabın fotoğrafına bakıyorsunuz bir kadın görünüyor.
Gerçekte hesabı kullanan kişi erkek çıkıyor. İşleri tamamen bu. Tam bir şebeke. Bu troll ordusu Bay Bay Kemal’e çalışıyor. Bayağı da para veriyorlar. Orman yangınlarında, depremlerde ve diğer bazı hassas dönemlerde de bu hesaplar her türlü fitneyi fesadı ortaya koydular. Depremzede gibi davranıp binlerce paylaşım yaptılar. Bunlar aynı zamanda modern hırsız. Sosyal medya kullanıcılarının bundan haberi bile olmuyor. Şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri görüyorsunuz. Bunun adı sahtekarlık, hırsızlık değil mi? Bay Bay Kemal bırak bu işleri de mücadeleni delikanlı gibi ver. Bizim muhalefete bu aklı da dışarıdan veriyorlar.
Tabii suç üstü yakalanınca benim çalışma arkadaşlarıma tehditler savuruyorlar. Halbuki hile, hurda, yalan, dezenformasyon, algı operasyonları sizde. Kişi kendinden bilir işi derler. Bunlar pasını etrafa bulaştırmaya çalışıyorlar. Baksanıza ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Siyaseti kirlettikleri gibi sosyal medyayı da kirletiyorlar. Biz siyaseti sanal alem için yapmıyoruz. Biz siyaseti gönüllere girmek, insanımızın kalbinde mantığında yer almak için yapıyoruz.
Sosyal medyada elbette biz de varız. Ama CHP gibi sosyal medyada yalanlar üreten Bot Partisi değiliz. Bu sene bir başka durum daha var. Avrupa geçen yıla göre şu anda çok farklı. Ciddi manada bir katılım söz konusu. Ben inanıyorum ki yurt dışındaki oy kullanımında Cumhur İttifakına verilecek destek bundan öncekilerle mukayese edilemeyecek kadar farklı olacak.”
BAYKAR’A YÖNELİK YÜRÜTÜLEN KARALAMA KAMPYANLARI”
Atatürk Havalimanında İHA/SİHA, Akıncı ve şimdi zirve yapan KAAN. Onu da çıkardık. TUSAŞ’ın önemli adımı. Bunlar niye rahatsız oluyor? Mesele özgüven meselesidir. Bunların rahatsızlığı yapılan işlerden değil, ülkemize kazandırdığı özgüvenden dolayı. Türkiye’nin kendi iradesi ve gücüyle bu başarıları kazanıyor olmasıdır. Sadece araç değil. Bizim bütün mühimmatlarımız da yerli ve milli. Havelsan, Aselsan, Roketsan…
Bunlar ciddi manada üretim yapıyor. Şimdi çıkmış masadakilerden bir tanesi ‘Ben bunlara destek verdim’ diyor. Sen ne yaptın ya? Çık açıkla. Senin ne yaptığını bu millet çok iyi bilir. Hele hele ben çok daha iyi bilirim. Çünkü senin dün söylediğini bugün inkar ettiğini hepimiz iyi biliyoruz. Savunma sanayiimizde attığımız adımları da terörle mücadelemizde görüyoruz. Sen Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te inlerine gireceksin. Bunlar sana hay hay derler mi? Bay Bay Kemal ‘S400’leri depoya kaldıracağım’ diyor. Sen nesin?”
“KARADENİZ GAZIYLA REFAH ARTIŞI OLACAK”
“Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak için attığımız adımlarda karşımızda bunları bulduk. Mesela Karadeniz gazı. Bu kaynak bizi sadece enerjide dışa bağımlılığımızı kurtarmayacak. Oluşacak refah artışı her bir alana yansıyacak. Vatandaşımız bunu mutfağında görecek. Şimdiden zaten görmeye başladı. Evlerde bir ay tüm kullanımı ücretsiz yaptık. Mutfak ve su için kullanılan doğal gaza denk gelen yüzde 25’lik kısmı da 1 sene ücretsiz yaptık. Bununla kalmıyoruz. Şimdi ne var Gabar. Gabar’da çıkan petrolün milletimiz faydasını ve mutluluğunu yaşayacak.”

“TOPLUMUMUZUN BEL KEMİĞİ AİLEYİ LGBT GİBİ SAPKINLIKLARDAN KORUMAK BİZİM İÇİN ESASTIR”

“Açık ve net konuşuyorum. CHP LGBT’ci midir, İYİ Parti LGBTC mi, HDP LGBT’ci midir, LGBT’ci. Aile bizim kutsalımızdır. Güçlü milletler güçlü ailelerden oluşur. Eğer güçlü bir aileniz yoksa güçlü bir millet kuramazsınız. Toplumumuzun bel kemiği aileyi LGBT gibi sapkınlıklardan korumak bizim için esastır. Aile bakanlığını biz kurduk. Yeni bir adım daha atıyoruz. Aile ve Gençlik Bankası kuruyoruz. Sayın Başkan bu nereden çıktı? Yıllar önce Başbakanlığım döneminde bir Norveç seyahatinde Norveç Başkanıyla yüzde itibariyle buranın gelirinin yüzde 25’ini gençliğin geleceğine rezerv olarak kullanıyoruz demişti.
Bizde Aile ve Gençlik Bakanlığını bunun için kuruyoruz. Gabar Petrolü, Karadeniz gazının belli bir bölümünü biz bu bankada rezerv edeceğiz. Bu banka üzerinden ev hanımlarına ve gençlerimize destekler vereceğiz. Ev hanımlarımızın sigorta priminin 3’te1’ini ödeyeceğiz. Hayata geçireceğimiz gelir tamamlayıcı sistemiyle hiçbir ailenin belirli bir seviyenin altına düşmemesini sağlayacağız. Yeni evlenen çiftlere 2 yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi vereceğiz. Gençliğimiz üzerinde emelleri olanlara aile yapımızı bozarak Türkiye’yi çökertmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Eyvah, eyvah aklıyorlar! MASAK: Örgüt yok, kara para yok, vergi kaçırma var

Dilan – Engin Polat çiftinin 909 sayfalık, merakla beklenen MASAK raporu açıklandı. Raporda, sahte fatura …

Bir yanıt yazın